Bursa’da Oynan Cornerspor Bursa Cup Turnuvasının Açılış Maçında Gaziantepspor ile İstanbul Büyükşehir Belediyespor Sahadan 1-1 Beraberlikle Ayrıldı. Maç Sonunda Gaziantepsporlu Futbolcular, Lige Hazır Olacaklarını Söylediler.

Cornerspor Bursa Cup
Bursa’da oynan Cornerspor Bursa Cup turnuvasının açılış maçında Gaziantepspor ile İstanbul Büyükşehir Belediyespor sahadan 1-1 beraberlikle ayrıldı. Maç sonunda Gaziantepsporlu futbolcular, lige hazır olacaklarını söylediler.

Maç sonunda açıklama yapan Gaziantepsporlu Volkan Aslan, ilk yarıda istedikleri oyunu ortaya koyamadıklarını belirterek, ikinci yarı daha iyi oynadıklarını ifade etti. Performansının istediği seviyede olmadığını kaydeden Volkan, ligin başlamasıyla daha iyi olacağını söyledi.

Faruk ise ilk 15 dakikada maça tutuk başladıklarını ikinci yarıda kendilerinden beklenen oyunu sahaya yansıttıklarını söyleyerek, “Maçın son bölümlerinde de olsa golü bulduk. Yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Gün geçtikçe daha iyi olacağız” şeklinde konuştu.

Gaziantepspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal ise futbolcularının sıcak havaya rağmen gösterdikleri performanstan mutlu olduğunu belirterek, ligin başlamasıyla iyi bir hava yakalayacaklarını kaydetti.